Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M24 profi Asta A-0950-24 06996
Cikkszám:06996Cikksz.
A-0950-24Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
5.307 Ft
A te árad: 3.089 Ft
3.923 Ft Áfával
3.923 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M24 profi Asta A-0950-24
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: M24
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
5.307 Ft
3.923 Ft