Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M22 profi Asta A-0950-22 06995
Cikksz.:06995Cikksz.
A-0950-22Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Raktáron: Utolsó 2 darab
4.625 Ft
Ár: 2.692 Ft
3.419 Ft Áfával
3.419 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M22 profi Asta A-0950-22
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: M22
Raktáron: Utolsó 2 darab
4.625 Ft
3.419 Ft