Kategóriák

Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 19mm profi Asta A-0950-19 06994

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06994Cikksz.
A-0950-19Dod Cikksz.
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
4.771 Ft
Ár: 2.777 Ft ÁFA nélkül
3.527 Ft Áfával

Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 19 mm profi Asta A-0950-19

Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: 19 mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 19mm profi Asta A-0950-19 06994 Nem érhető el

4.771 Ft 3.527 Ft