Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M10 profi Asta A-0950-10 06991
Cikksz.:06991Cikksz.
A-0950-10Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 3 darab
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
Raktáron: Utolsó 3 darab
Raktáron: Utolsó 3 darab
Ár: 2.437 Ft
3.095 Ft Áfával
3.095 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M10 profi Asta A-0950-10
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: M10
Raktáron: Utolsó 3 darab
3.095 Ft