Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M24 profi Asta A-0950-24 06996
Cikksz.:06996Cikksz.
A-0950-24Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
5.307 Ft
Ár: 3.089 Ft
3.923 Ft Áfával
3.923 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez M24 profi Asta A-0950-24
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: M24
5.307 Ft
3.923 Ft