Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 14mm profi Asta A-0950-14 06992
Cikkszám:06992Cikksz.
A-0950-14Dod Cikksz.
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
A te árad: 3.267 Ft
4.149 Ft Áfával
4.149 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 14 mm profi Asta A-0950-14
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: 14 mm
4.149 Ft