Csapágy leszedő készlet Ford Land Rover Volvo profi Asta A-H182 06115
Cikkszám:06115Cikksz.
A-H182Dod Cikksz.
Csapágy leszedő készlet Ford Land Rover Volvo járművekhez.
A te árad: 75.672 Ft
96.103 Ft Áfával
96.103 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 24 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Csapágy leszedő készlet Ford, Land, Rover, Volvo
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 82 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.
Anyag: Cr-Mo acél S45C Ph
Alkalmas a következő járművekhez:
Ford Mondeo, Galaxy és S-Max, Land Rover, Freelander 2, Volvo S80, V70, XC60, XC70.
96.103 Ft