Csapágy leszedő készlet Audi VW profi Asta A-H162 06121
Cikksz.:06121Cikksz.
A-H162Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak fel- és leszereléséhez Audi és VW járművekhez.
35.054 Ft
Ár: 20.401 Ft
25.910 Ft Áfával
25.910 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 6 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Csapágy leszedő készlet Audi, VW
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 62 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.
Alkalmas a következő járművekhez:
Audi A2 00- / 99- VW Lupo
35.054 Ft
25.910 Ft