Kategóriák

Csapágy leszedő készlet Audi VW profi Asta A-H162 06121

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06121Cikksz.
A-H162Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak fel- és leszereléséhez Audi és VW járművekhez.
35.054 Ft
Ár: 20.401 Ft ÁFA nélkül
25.910 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 6 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Csapágy leszedő készlet Audi, VW

Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 62 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.

Alkalmas a következő járművekhez:
Audi A2 00- / 99- VW Lupo

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Csapágy leszedő készlet Audi VW profi Asta A-H162 06121 Nem érhető el

35.054 Ft 25.910 Ft