Csapágy leszedő készlet Audi Quattro profi Asta A-H190 06129
Cikksz.:06129Cikksz.
A-H190Dod Cikksz.
Csapágy leszedő készlet Audi Quattro járművekhez 90 mm-es átmérővel.
Ár: 65.004 Ft
82.555 Ft Áfával
82.555 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 20 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Csapágy leszedő készlet Audi Quattro
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 90 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.
Anyag: Cr + Mo + S45C acél
Alkalmas a következő járművekhez:
A4 / S4 Avant Quattro 2001 - 2008
A6 / S6 Avant Quattro 2002 - 2005
A8 / S8 Quattro Avant 2004 - 2007
R8 2007-től
82.555 Ft