Kategóriák

Csapágy leszedő készlet Ford, Mazda, Volvo profi Asta A-H178 06130

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:06130Cikksz.
A-H178Dod Cikksz.
Csapágy leszedő készlet Ford Mazda és Volvo járművekhez.
Ár: 66.004 Ft ÁFA nélkül
83.825 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 20 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Csapágy leszedő készlet Ford, Mazda, Volvo

Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 78 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.

Anyag: Cr + Mo + S45C acél

Alkalmas a következő járművekhez:
Ford Focus II od roku 2004, Focus C-Max 2003-2007 és C-MAX 2007.
2.006 Volvo C30, C70 Cabriolet 2 2.006, S40 a V50 2.004.
Mazda 3 (BK) 1.4i, 1.6i, 2.0i, 1.6D Turbo 2003.

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Csapágy leszedő készlet Ford, Mazda, Volvo profi Asta A-H178 06130 Nem érhető el

83.825 Ft