Csapágy leszedő készlet Ford, Mazda, Volvo profi Asta A-H178 06130
Cikksz.:06130Cikksz.
A-H178Dod Cikksz.
Csapágy leszedő készlet Ford Mazda és Volvo járművekhez.
Ár: 66.004 Ft
83.825 Ft Áfával
83.825 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 20 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Csapágy leszedő készlet Ford, Mazda, Volvo
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 78 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.
Anyag: Cr + Mo + S45C acél
Alkalmas a következő járművekhez:
Ford Focus II od roku 2004, Focus C-Max 2003-2007 és C-MAX 2007.
2.006 Volvo C30, C70 Cabriolet 2 2.006, S40 a V50 2.004.
Mazda 3 (BK) 1.4i, 1.6i, 2.0i, 1.6D Turbo 2003.
83.825 Ft