Csapágy leszedő készlet Audi Škoda profi Asta A-H172/A-197 06128
Cikkszám:06128Cikksz.
A-H172/A-197Dod Cikksz.
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 72 mm-es átmérővel VAG motorral rendelkező járművekhez.
A te árad: 42.002 Ft
53.343 Ft Áfával
53.343 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 13 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Csapágy leszedő készlet VAG
Krimpelő készlet csapágyak- és kerékagyak szereléséhez 72 mm-es átmérővel. A készlet használata lehetővé teszi a csapágyak leszedését a megfelelő szögben, amivel megelőzhetjük a fedél, vagy más elemek sérülését.
Alkalmas a következő járművekhez:
Audi A2
Škoda Fabia (00)
VW Polo
VW Fox (05-)
Seat Ibiza (02-)
Csapágyak: SKF VKBA 3368, VKBA 6635, FAG 6108 60
53.343 Ft