Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 17mm profi Asta A-0950-17 06993
Cikkszám:06993Cikksz.
A-0950-17Dod Cikksz.
Speciális belső kialakítással rendelkező dugókulcs, aminek köszönhetően ráilleszthető a sérült vagy tönkrement csavarfejekre és lehetővé teszi az eltávolításukat.
A te árad: 3.267 Ft
4.149 Ft Áfával
4.149 Ft Áfával
Dugókulcs sérült csavarok leszedéséhez 17 mm profi Asta A-0950-17
Négyzetes szerszámrögzítés: 3/8"
Méret: 17 mm
4.149 Ft