Kategóriák

Habszivacs betét - üres SOFT41 - hez profi ASTA APF-41 09739

nagyítsd ki a képet
1Akció
Megspórol: 26 %"
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:09739Cikksz.
APF-41Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 3 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Habszivacs betét gépi csavarhúzókhoz. A pontosan formált szivacsnak köszönhetően biztosítva van a szerszámok számára a megfelelő helyet, nem fenyeget a kiesése és a sérülése.
Raktáron: Utolsó 3 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: Utolsó 3 darabok
Szállítási idő: Raktáron
6.524 Ft
A te árad: 3.797 Ft ÁFA nélkül
4.822 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - üres SOFT41 - hez profi ASTA APF-41

Szélesség: 28 cm
Hossz: 39 cm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

SkladomAkció
Habszivacs betét - üres SOFT41 - hez profi ASTA APF-41 09739 Nem érhető el
Megspórol: 26 %"

Raktáron: Utolsó 3 darabok
Szállítási idő: Raktáron
6.524 Ft 4.822 Ft

Výhodné balíky
13.433 Ft 14.140 Ft Megspórol 707 Ft
Menjen a részletekbe
Csavarhúzó készlet 12db profi Satra S-S12PC 04867
Mennyiség:1
Termék kódja:04867 Mennyiség:1
8.044 Ft 8.467 Ft 5 %
Mennyiség:1
Termék kódja:09739 Mennyiség:1
5.389 Ft 5.673 Ft 5 %