Habszivacs betét - üres SOFT41 - hez profi ASTA APF-41 09739
Cikksz.:09739Cikksz.
APF-41Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Habszivacs betét gépi csavarhúzókhoz. A pontosan formált szivacsnak köszönhetően biztosítva van a szerszámok számára a megfelelő helyet, nem fenyeget a kiesése és a sérülése.
6.524 Ft
Ár: 3.797 Ft
4.822 Ft Áfával
4.822 Ft Áfával
Habszivacs betét - üres SOFT41 - hez profi ASTA APF-41
Szélesség: 28 cm
Hossz: 39 cm
6.524 Ft
4.822 Ft