Habszivacs betét - csavarhúzók 12db Profi ASTA 12032
Cikksz.:SET12032Cikksz.
Dod Cikksz.
Betét szerelőkocsiba, 12 db csavarhúzóval. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot.
14.140 Ft
Ár: 10.577 Ft
13.433 Ft Áfával
13.433 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 3 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - csavarhúzók 12db Profi ASTA
Betét szerelőkocsiba, 12 db csavarhúzóval. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Áttekinthető szerszám-elrendezést biztosít, amivel megakadályozza a kocsi sérülését belülről.
Lapos csavarhúzók:
6x38
3x37
5x75
6x100
8x150
9,5x200
Philips csavarhúzók:
PH 2x38
PH 0x75
PH 1x75
PH 2x100
PH 3x150
PH 4x200
Megspórol: 5 %
14.140 Ft
13.433 Ft