Habszivacs betét - üres SOFT40 profi Asta APF-40-hez 05153
Cikkszám:05153Cikksz.
APF-40Dod Cikksz.
Habszivacs betét J9008 csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elr
A te árad: 3.167 Ft
4.022 Ft Áfával
4.022 Ft Áfával
Habszivacs betét J9008 csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
4.022 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:05153
Mennyiség:1
3.644 Ft
4.022 Ft
9 %
Termék kódja:04250
Mennyiség:1
8.439 Ft
9.314 Ft
9 %