Kategóriák

Habszivacs betét - üres SOFT40 profi Asta APF-40-hez 05153

Tekintse meg a nagy képet
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:05153Cikksz.
APF-40Dod Cikksz.
Habszivacs betét J9008 csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elr
Ár: 3.167 Ft ÁFA nélkül
4.022 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 1 jóváírást kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét J9008 csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - üres SOFT40 profi Asta APF-40-hez 05153 Nem érhető el

4.022 Ft

Výhodné balíky
12.083 Ft 13.336 Ft Save 1.253 Ft
Into detail
Menny.:1
Termék kódja:05153 Menny.:1
3.644 Ft 4.022 Ft 9 %
Kereszt- és lapos csavarhúzó készlet 8db profi Asta J9008 04250
Menny.:1
Termék kódja:04250 Menny.:1
8.439 Ft 9.314 Ft 9 %