Habszivacs betét - üres SOFT40 profi Asta APF-40-hez 05153
Cikksz.:05153Cikksz.
APF-40Dod Cikksz.
Habszivacs betét J9008 csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elr
Ár: 3.167 Ft
4.022 Ft Áfával
4.022 Ft Áfával
Habszivacs betét J9008 csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
4.022 Ft