Habszivacs betét - csavarhúzók 8db Profi ASTA 12035
Cikkszám:SET12035Cikksz.
Dod Cikksz.
Betét szerelőkocsiba, 8 db csavarhúzóval. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot.
Termék kódja:05153 Mennyiség:1 3.644 Ft 4.022 Ft 9 % Elfogyott
Termék kódja:04250 Mennyiség:1 8.439 Ft 9.314 Ft 9 % Raktáron
13.336 Ft
A te árad: 9.514 Ft
12.083 Ft Áfával
12.083 Ft Áfával
Habszivacs betét - csavarhúzók 8db Profi ASTA
Betét szerelőkocsiba, 8 db csavarhúzóval. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Áttekinthető szerszám-elrendezést biztosít, amivel megakadályozza a kocsi sérülését belülről.
Lapos csavarhúzók:
4x100
5,5x125
8x150
6,5x38
Philips csavarhúzók:
PH 2x38
PH 1x75
PH 2x100
PH 3x150
Megspórol: 9 %"
13.336 Ft
12.083 Ft