Habszivacs betét - üres SOFT38 profi Asta APF-38 04208
Cikkszám:04208Cikksz.
APF-38Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Betét kovácsolt dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
9.737 Ft
A te árad: 5.667 Ft
7.197 Ft Áfával
7.197 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
9.737 Ft
7.197 Ft