Habszivacs betét - üres SOFT38 profi Asta APF-38 04208
Cikksz.:04208Cikksz.
APF-38Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Betét kovácsolt dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
9.737 Ft
Ár: 5.667 Ft
7.197 Ft Áfával
7.197 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
9.737 Ft
7.197 Ft