Habszivacs betét - kovácsolt dugókulcsokhoz 49db profi Asta SOFT38 04174
Cikksz.:04174Cikksz.
SOFT 38Dod Cikksz.
A betét 49 db kovácsolt dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 177.345 Ft
225.228 Ft Áfával
225.228 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 56 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - kovácsolt dugókulcsokhoz 49 db profi Asta SOFT38 04174
A betét 49db kovácsolt dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Hosszított dugókulcs – 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32
Dugókulcs ezerlap – 10, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23
Dugókulcs torx – T30, T40, T45, T50, T55, T60, T70, T80
Dugókulcs imbusz – 5, 6, 8, 10, 12, 14, 17, 19
Hosszabbítás – 125mm, 250mm
Redukció – 3/4" x 1/2", 1/2" x 1/2", 1/2"
225.228 Ft