Habszivacs betét - üres SOFT33 profi Asta APF-33 04204
Cikkszám:04204Cikksz.
APF-33Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Betét csuklós kulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
4.139 Ft
A te árad: 2.409 Ft
3.059 Ft Áfával
3.059 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
4.139 Ft
3.059 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04204
Mennyiség:1
3.326 Ft
3.599 Ft
8 %
Termék kódja:05587
Mennyiség:1
15.258 Ft
16.511 Ft
8 %