Habszivacs betét - csuklós kulcsokhoz 6db profi Asta SOFT33 04215
Cikksz.:SET04215Cikksz.
Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
A betét 6 db csuklós kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
20.110 Ft
Ár: 14.633 Ft
18.584 Ft Áfával
18.584 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 3 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 6db csuklós kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A készlet tartalma:
Csuklós kulcsok 6db: 8x10, 14x11, 12x13, 14x15, 16x17,18x19
Megspórol: 8 %
20.110 Ft
18.584 Ft