Habszivacs betét - üres SOFT33 profi Asta APF-33 04204
Cikksz.:04204Cikksz.
APF-33Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Betét csuklós kulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
4.139 Ft
Ár: 2.409 Ft
3.059 Ft Áfával
3.059 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
4.139 Ft
3.059 Ft