Habszivacs betét - üres SOFT28 profi Asta APF-28 04199
Cikkszám:04199Cikksz.
APF-28Dod Cikksz.
Betét reszelőkhöz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 3.167 Ft
4.022 Ft Áfával
4.022 Ft Áfával
Technikai paraméterek:e
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
4.022 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04199
Mennyiség:1
3.606 Ft
4.022 Ft
10 %
Termék kódja:04226
Mennyiség:1
4.062 Ft
4.530 Ft
10 %
Termék kódja:04225
Mennyiség:1
3.416 Ft
3.810 Ft
10 %
Termék kódja:04227
Mennyiség:1
3.455 Ft
3.853 Ft
10 %
Termék kódja:04224
Mennyiség:1
3.188 Ft
3.556 Ft
10 %