Habszivacs betét - reszelőkhöz 4db profi Asta SOFT28 04216
Cikksz.:SET04216Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 4 db kézi reszelőt tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04199 Menny.:1 3.606 Ft 4.022 Ft 10 % 7-14 nap
Termék kódja:04226 Menny.:1 4.062 Ft 4.530 Ft 10 % Raktáron
Termék kódja:04225 Menny.:1 3.416 Ft 3.810 Ft 10 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:04227 Menny.:1 3.455 Ft 3.853 Ft 10 % Raktáron
Termék kódja:04224 Menny.:1 3.188 Ft 3.556 Ft 10 % Raktáron
19.771 Ft
Ár: 13.958 Ft
17.727 Ft Áfával
17.727 Ft Áfával
Habszivacs betét - reszelőkhöz 4 db profi Asta SOFT28 04216
A betét 4db kézi reszelőt tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A Készlet tartalma:
Kereke reszelő
Lapos reszelő
Félkör reszelő
Háromszög reszelő
Megspórol: 10 %
19.771 Ft
17.727 Ft