Habszivacs betét - üres SOFT28 profi Asta APF-28 04199
Cikksz.:04199Cikksz.
APF-28Dod Cikksz.
Betét reszelőkhöz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 3.167 Ft
4.022 Ft Áfával
4.022 Ft Áfával
Technikai paraméterek:e
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
4.022 Ft
Výhodné balíky