Habszivacs betét - üres SOFT20 profi Asta APF-20 04193
Cikkszám:04193Cikksz.
APF-20Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Betét dugókulcs-csavarhúzókhoz . Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
6.330 Ft
A te árad: 3.684 Ft
4.678 Ft Áfával
4.678 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
6.330 Ft
4.678 Ft