Habszivacs betét - üres SOFT20 profi Asta APF-20 04193
Cikksz.:04193Cikksz.
APF-20Dod Cikksz.
Betét dugókulcs-csavarhúzókhoz . Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
6.330 Ft
Ár: 3.684 Ft
4.678 Ft Áfával
4.678 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
6.330 Ft
4.678 Ft