Habszivacs betét csavarhúzókhoz 10db profi Asta SOFT20 04161
Cikksz.:04161Cikksz.
SOFT 20Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darab
A betét 10 db csavarhúzót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Raktáron: Utolsó 2 darab
32.133 Ft
Ár: 18.701 Ft
23.751 Ft Áfával
23.751 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét csavarhúzókhoz 10 db profi Asta SOFT20 04161
A betét 10db csavarhúzót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Dugókulcs csavarhúzó 10db: 5x125, 5,5x125, 6x125, 7x125, 8x125, 9x125, 10x125, 11x125, 12x125, 13x125
Raktáron: Utolsó 2 darab
32.133 Ft
23.751 Ft