Kategóriák

Habszivacs betét csavarhúzókhoz 10db profi Asta SOFT20 04161

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el
Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:04161Cikksz.
SOFT 20Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darab
A betét 10 db csavarhúzót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Raktáron: Utolsó 2 darab
32.133 Ft
Ár: 18.701 Ft ÁFA nélkül
23.751 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét csavarhúzókhoz 10 db profi Asta SOFT20 04161

A betét 10db csavarhúzót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Dugókulcs csavarhúzó 10db: 5x125, 5,5x125, 6x125, 7x125, 8x125, 9x125, 10x125, 11x125, 12x125, 13x125

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét csavarhúzókhoz 10db profi Asta SOFT20 04161 Nem érhető el

Raktáron: Utolsó 2 darab
32.133 Ft 23.751 Ft