Habszivacs betét - üres SOFT2 profi Asta APF-2 04181
Cikkszám:04181Cikksz.
APF-2Dod Cikksz.
Betét Seeger fogókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 2.834 Ft
3.599 Ft Áfával
3.599 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
3.599 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04181
Mennyiség:1
3.534 Ft
3.599 Ft
2 %
Termék kódja:05581
Mennyiség:1
5.197 Ft
5.292 Ft
2 %
Termék kódja:05574
Mennyiség:1
4.947 Ft
5.038 Ft
2 %
Termék kódja:05584
Mennyiség:1
5.197 Ft
5.292 Ft
2 %
Termék kódja:05577
Mennyiség:1
4.906 Ft
4.996 Ft
2 %