Kategóriák

Habszivacs betét - Seeger-fogókhoz 4db profi Asta SOFT2 04221

Tekintse meg a nagy képet
Megspórol: 15 %
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:SET04221Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 4 db seeger fogót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
24.299 Ft
Ár: 16.333 Ft ÁFA nélkül
20.743 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - seeger-fogókhoz 4db profi Asta SOFT2 04221

A betét 4db Seeger fogót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

A készlet tartalma:
4x Seeger fogó 180mm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - Seeger-fogókhoz 4db profi Asta SOFT2 04221 Nem érhető el
Megspórol: 15 %

24.299 Ft 20.743 Ft