Habszivacs betét - Seeger-fogókhoz 4db profi Asta SOFT2 04221
Cikksz.:SET04221Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 4 db seeger fogót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04181 Menny.:1 3.534 Ft 3.599 Ft 2 % 7-14 nap
Termék kódja:05581 Menny.:1 4.417 Ft 6.086 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05574 Menny.:1 4.205 Ft 4.282 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05584 Menny.:1 4.417 Ft 6.086 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05577 Menny.:1 4.170 Ft 4.247 Ft 2 % Raktáron
24.299 Ft
Ár: 16.333 Ft
20.743 Ft Áfával
20.743 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - seeger-fogókhoz 4db profi Asta SOFT2 04221
A betét 4db Seeger fogót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A készlet tartalma:
4x Seeger fogó 180mm
Megspórol: 15 %
24.299 Ft
20.743 Ft