Habszivacs betét - Seeger-fogókhoz 4db profi Asta SOFT2 04221
Cikkszám:SET04221Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 4 db seeger fogót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04181 Mennyiség:1 3.534 Ft 3.599 Ft 2 % 7-14 nap
Termék kódja:05581 Mennyiség:1 5.197 Ft 5.292 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05574 Mennyiség:1 4.947 Ft 5.038 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05584 Mennyiség:1 5.197 Ft 5.292 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05577 Mennyiség:1 4.906 Ft 4.996 Ft 2 % Raktáron
24.217 Ft
A te árad: 18.725 Ft
23.781 Ft Áfával
23.781 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - seeger-fogókhoz 4db profi Asta SOFT2 04221
A betét 4db Seeger fogót tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A készlet tartalma:
4x Seeger fogó 180mm
Megspórol: 2 %"
24.217 Ft
23.781 Ft