Habszivacs betét - üres SOFT2 profi Asta APF-2 04181
Cikksz.:04181Cikksz.
APF-2Dod Cikksz.
Betét Seeger fogókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 2.834 Ft
3.599 Ft Áfával
3.599 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
3.599 Ft
Výhodné balíky