Habszivacs betét - üres SOFT17 profi Asta APF-17 04190
Cikkszám:04190Cikksz.
APF-17Dod Cikksz.
Betét kalapácsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 4.334 Ft
5.504 Ft Áfával
5.504 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
5.504 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04190
Mennyiség:1
5.419 Ft
5.504 Ft
2 %
Termék kódja:05555
Mennyiség:1
5.419 Ft
5.504 Ft
2 %
Termék kódja:05546
Mennyiség:1
9.170 Ft
9.314 Ft
2 %
Termék kódja:05548
Mennyiség:1
7.711 Ft
7.832 Ft
2 %