Habszivacs betét - kalapácsokhoz 3db profi Asta SOFT17 04213
Cikkszám:SET04213Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 3db kalapácsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendel
Termék kódja:04190 Mennyiség:1 5.419 Ft 5.504 Ft 2 % Elfogyott
Termék kódja:05555 Mennyiség:1 5.419 Ft 5.504 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05546 Mennyiség:1 9.170 Ft 9.314 Ft 2 % Raktáron
Termék kódja:05548 Mennyiség:1 7.711 Ft 7.832 Ft 2 % 7-14 nap
28.154 Ft
A te árad: 21.826 Ft
27.719 Ft Áfával
27.719 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 3db kalapácsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Professzionális fa kalapács – Hickory dió 300g
Gumikalapács visszaverődés csökkentéssel 45mm
Bádogos kalapács 35mm
Megspórol: 2 %"
28.154 Ft
27.719 Ft