Habszivacs betét - üres SOFT17 profi Asta APF-17 04190
Cikksz.:04190Cikksz.
APF-17Dod Cikksz.
Betét kalapácsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 4.334 Ft
5.504 Ft Áfával
5.504 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 28cm
5.504 Ft