Habszivacs betét - üres SOFT13 profi Asta APF-13 04186
Cikkszám:04186Cikksz.
APF-13Dod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Betét csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
10.225 Ft
A te árad: 5.951 Ft
7.557 Ft Áfával
7.557 Ft Áfával
Technikai paraméterek:e
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
10.225 Ft
7.557 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04186
Mennyiség:1
8.481 Ft
8.891 Ft
5 %
Termék kódja:04250
Mennyiség:1
8.885 Ft
9.314 Ft
5 %
Termék kódja:04258
Mennyiség:1
8.077 Ft
8.467 Ft
5 %
Termék kódja:04246
Mennyiség:1
8.885 Ft
9.314 Ft
5 %