Habszivacs betét - üres SOFT13 profi Asta APF-13 04186
Cikksz.:04186Cikksz.
APF-13Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Elérhetőség: Ismét kapható lesz
Betét csavarhúzókhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
10.225 Ft
Ár: 5.951 Ft
7.557 Ft Áfával
7.557 Ft Áfával
Technikai paraméterek:e
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
10.225 Ft
7.557 Ft