Kategóriák

Habszivacs betét - csavarhúzókhoz 24db profi Asta SOFT13 04210

nagyítsd ki a képet
Megspórol: 5 %"
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:SET04210Cikksz.
Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Szállítási idő: Ismét kapható lesz
A betét 24 db csavarkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
35.986 Ft
A te árad: 27.030 Ft ÁFA nélkül
34.328 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

A betét 24db csavarkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Lapos csavarhúzó 4db: 4x100, 5,5x125, 8x150, 6,5x38
Keresztcsavarhúzó 4db: PH1x75, PH2x100, PH3x150, PH2x38
Torx csavarhúzó 7db: T10x100, T15x100, T20x100, T25x100, T27x100, T30x100, T40x100
Imbusz csavarhúzó 9db: 1,5x109, 2x89 2,5x99, 3x81, 4x97, 5x109, 6x137, 8x163, 10x185

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - csavarhúzókhoz 24db profi Asta SOFT13 04210 Nem érhető el
Megspórol: 5 %"

35.986 Ft 34.328 Ft