Habszivacs betét - csavarhúzókhoz 24db profi Asta SOFT13 04210
Cikkszám:SET04210Cikksz.
Dod Cikksz.
Az árut várjuk:Elérhető:Árukat várunk:Hamarosan
Szállítási idő: Ismét kapható lesz
A betét 24 db csavarkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04186 Mennyiség:1 8.481 Ft 8.891 Ft 5 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:04250 Mennyiség:1 8.885 Ft 9.314 Ft 5 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:04258 Mennyiség:1 8.077 Ft 8.467 Ft 5 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:04246 Mennyiség:1 8.885 Ft 9.314 Ft 5 % Raktáron
35.986 Ft
A te árad: 27.030 Ft
34.328 Ft Áfával
34.328 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 4 kreditet kap a következő vásárláshoz.
A betét 24db csavarkulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Lapos csavarhúzó 4db: 4x100, 5,5x125, 8x150, 6,5x38
Keresztcsavarhúzó 4db: PH1x75, PH2x100, PH3x150, PH2x38
Torx csavarhúzó 7db: T10x100, T15x100, T20x100, T25x100, T27x100, T30x100, T40x100
Imbusz csavarhúzó 9db: 1,5x109, 2x89 2,5x99, 3x81, 4x97, 5x109, 6x137, 8x163, 10x185
Megspórol: 5 %"
35.986 Ft
34.328 Ft