Habszivacs betét - üres SOFT10 profi Asta APF-10 04185
Cikkszám:04185Cikksz.
APF-10Dod Cikksz.
Betét csillag-villáskulcsokhoz SOFT10. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 6.667 Ft
8.467 Ft Áfával
8.467 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
8.467 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04185
Mennyiség:1
8.250 Ft
8.467 Ft
3 %
Termék kódja:05727
Mennyiség:1
21.451 Ft
22.015 Ft
3 %