Kategóriák

Habszivacs betét - csillag-villáskulcsokhoz 6-32mm 26db profi Asta SOFT10 04179

nagyítsd ki a képet
Megspórol: 3 %"
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:SET04179Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 26db 6 - 32mm csillag-villáskulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
30.482 Ft
A te árad: 23.387 Ft ÁFA nélkül
29.701 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 6 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - csillag-villáskulcsokhoz 6 - 32mm 26 db profi Asta SOFT10 04179

A betét 26db 6-32mm csillag-villáskulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Méretek: 6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,32
Anyag: CrV

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - csillag-villáskulcsokhoz 6-32mm 26db profi Asta SOFT10 04179 Nem érhető el
Megspórol: 3 %"

30.482 Ft 29.701 Ft