Habszivacs betét - csillag-villáskulcsokhoz 6-32mm 26db profi Asta SOFT10 04179
Cikkszám:SET04179Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 26db 6 - 32mm csillag-villáskulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04185 Mennyiség:1 8.250 Ft 8.467 Ft 3 % 7-14 nap
Termék kódja:05727 Mennyiség:1 21.451 Ft 22.015 Ft 3 % Raktáron
30.482 Ft
A te árad: 23.387 Ft
29.701 Ft Áfával
29.701 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 6 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - csillag-villáskulcsokhoz 6 - 32mm 26 db profi Asta SOFT10 04179
A betét 26db 6-32mm csillag-villáskulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Méretek: 6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,32
Anyag: CrV
Megspórol: 3 %"
30.482 Ft
29.701 Ft