Habszivacs betét - üres SOFT10 profi Asta APF-10 04185
Cikksz.:04185Cikksz.
APF-10Dod Cikksz.
Betét csillag-villáskulcsokhoz SOFT10. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 6.667 Ft
8.467 Ft Áfával
8.467 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 56cm
8.467 Ft