Habszivacs betét - üres SOFT1 profi Asta APF-1 04180
Cikkszám:04180Cikksz.
APF-1Dod Cikksz.
Betét TORX,XZN,HEX dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
A te árad: 3.000 Ft
3.810 Ft Áfával
3.810 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
3.810 Ft
Výhodné balíky
Termék kódja:04180
Mennyiség:1
3.695 Ft
3.810 Ft
3 %
Termék kódja:02346
Mennyiség:1
6.980 Ft
7.197 Ft
3 %
Termék kódja:02348
Mennyiség:1
8.048 Ft
8.298 Ft
3 %
Termék kódja:02345
Mennyiség:1
9.034 Ft
9.314 Ft
3 %
Termék kódja:02347
Mennyiség:1
9.855 Ft
10.161 Ft
3 %