Habszivacs betét - TORX,XZN,HEX dugókucsokhoz 38db profi Asta SOFT1 04178
Cikkszám:SET04170Cikksz.
SOFT 14Dod Cikksz.
A betét 38 db TORX,XZN,HEX dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Termék kódja:04180 Mennyiség:1 3.695 Ft 3.810 Ft 3 % Elfogyott
Termék kódja:02346 Mennyiség:1 6.980 Ft 7.197 Ft 3 % Raktáron
Termék kódja:02348 Mennyiség:1 8.048 Ft 8.298 Ft 3 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:02345 Mennyiség:1 9.034 Ft 9.314 Ft 3 % Ismét kapható lesz
Termék kódja:02347 Mennyiség:1 9.855 Ft 10.161 Ft 3 % Ismét kapható lesz
38.780 Ft
A te árad: 29.616 Ft
37.612 Ft Áfával
37.612 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - TORXXZNHEX dugókucsokhoz 38db profi Asta SOFT1 04178
A betét 38db TORXXZNHEX dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Dugókulcs torx 9db- E24, E22, E20, E18, E16, E14, E12, E11, E10
Dugókulcs torx 9db- T60, T55, T50, T45, T40, T30, T27, T25, T20,
Dugókulcs hex 10db - H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17, H19
Dugókulcs xzn 10db - M4, M5, M6, M7, M8, M10, M12, M14, M16, M18
A készlet tartalma:
954009-2
954009-1
954010
954010-1
Megspórol: 3 %"
38.780 Ft
37.612 Ft