Kategóriák

Habszivacs betét - TORX,XZN,HEX dugókucsokhoz 38db profi Asta SOFT1 04178

nagyítsd ki a képet
Megspórol: 3 %"
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikkszám:SET04170Cikksz.
SOFT 14Dod Cikksz.
A betét 38 db TORX,XZN,HEX dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
38.780 Ft
A te árad: 29.616 Ft ÁFA nélkül
37.612 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 5 kreditet kap a következő vásárláshoz. Tudj meg többet

Habszivacs betét - TORXXZNHEX dugókucsokhoz 38db profi Asta SOFT1 04178

A betét 38db TORXXZNHEX dugókulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.

Dugókulcs torx 9db- E24, E22, E20, E18, E16, E14, E12, E11, E10
Dugókulcs torx 9db- T60, T55, T50, T45, T40, T30, T27, T25, T20,
Dugókulcs hex 10db - H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17, H19
Dugókulcs xzn 10db - M4, M5, M6, M7, M8, M10, M12, M14, M16, M18

A készlet tartalma:
954009-2
954009-1
954010
954010-1

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - TORX,XZN,HEX dugókucsokhoz 38db profi Asta SOFT1 04178 Nem érhető el
Megspórol: 3 %"

38.780 Ft 37.612 Ft