Habszivacs betét - üres SOFT1 profi Asta APF-1 04180
Cikksz.:04180Cikksz.
APF-1Dod Cikksz.
Betét TORX,XZN,HEX dugókulcsokhoz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Ár: 3.000 Ft
3.810 Ft Áfával
3.810 Ft Áfával
Hossz: 39cm
Szélesség: 14cm
3.810 Ft
Výhodné balíky