Habszivacs betét - üres SOFT 35 -höz profi Asta APF-35 12036
Cikkszám:12036Cikksz.
APF-35Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Betét szerelőkocsiba, 10 db racsnihoz tervezve. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot.
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
4.041 Ft
A te árad: 2.352 Ft
2.987 Ft Áfával
2.987 Ft Áfával
Habszivacs betét - üres SOFT 35 -höz profi Asta APF-35
Betét szerelőkocsiba, 10 db racsnihoz tervezve. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Áttekinthető szerszám-elrendezést biztosít, amivel megakadályozza a kocsi sérülését belülről.
Szélesség: 14 cm
Hossz: 39 cm
Magasság: 3 cm
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Raktáron: Utolsó 2 darabok
Szállítási idő: Raktáron
4.041 Ft
2.987 Ft