Kategóriák

Habszivacs betét - üres SOFT 35 -höz profi Asta APF-35 12036

Tekintse meg a nagy képet
1
Nem érhető el

Benefits 1
Több mint 500.000 elégedett vásárló
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Cikksz.:12036Cikksz.
APF-35Dod Cikksz.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Betét szerelőkocsiba, 10 db racsnihoz tervezve. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot.
Raktáron: Utolsó 2 darab
Raktáron: Utolsó 2 darab
4.041 Ft
Ár: 2.352 Ft ÁFA nélkül
2.987 Ft Áfával

Habszivacs betét - üres SOFT 35 -höz profi Asta APF-35

Betét szerelőkocsiba, 10 db racsnihoz tervezve. A betét ellenálló anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Áttekinthető szerszám-elrendezést biztosít, amivel megakadályozza a kocsi sérülését belülről.

Szélesség: 14 cm
Hossz: 39 cm
Magasság: 3 cm

Benefits 1
Benefits 2
Gyors kézbesítés
Benefits 3
Széleskörű választék
Benefits 4
Gyors reklamáció ügyintézés
Benefits 5
Hűségprogram

Habszivacs betét - üres SOFT 35 -höz profi Asta APF-35 12036 Nem érhető el

Raktáron: Utolsó 2 darab
4.041 Ft 2.987 Ft