Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 14db profi Asta SOFT7 04163
Cikksz.:SET04163Cikksz.
Dod Cikksz.
A betét 14 db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
50.549 Ft
Ár: 39.233 Ft
49.826 Ft Áfával
49.826 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 10 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Habszivacs betét - racsnis kulcsokhoz 14 db profi Asta SOFT7 04163
A betét 14db racsnis kulcsot tartalmaz. Magas minőségű anyagból készült, ami biztosítja a hosszú élettartamot. Biztosítja a szerszámok áttekinthető elrendelezését, így megakadályozza a kocsi belső sérülését.
Racsnis kulcsok 11db: 8,10,12,13,14,15,16,17,19,22,24
Redukciók 3db
Megspórol: 1 %
50.549 Ft
49.826 Ft