Kompresszió mérő motorokhoz profi Asta TIT-145J 06401
Cikkszám:06401Cikksz.
TIT-145JDod Cikksz.
Szállítási idő: Raktáron
Kompresszió mérő készlet dízel- és benzines motorkhoz. Széles felhasználási skála HDi és TDCi motorokhoz.
Szállítási idő: Raktáron
Szállítási idő: Raktáron
237.590 Ft
A te árad: 138.276 Ft
175.610 Ft Áfával
175.610 Ft Áfával
Ha megvásárolja, akkor 43 kreditet kap a következő vásárláshoz.
Kompresszió mérő motorokhoz profi Asta TIT-145J
Kompresszió mérő készlet dízel- és benzines motorkhoz. Széles felhasználási skála HDi és TDCi motorokhoz A manométer bemeneti nyomásmérésre használatos a vizsgálat után 0 – 7 bar tartományban. A készlet segítségével megállapítható a motor állapota, észlelhetőek a sérülések.
Az adapterek a következő járművekhez használhatóak
Alfa Romeo
Bmw
Chrysler
Daewoo
Fiat
Ford
Hyundai Isuzu
Land Rover
LDV
Mazda
Mercedes
Mitsubishi
Nissan
Opel
PSA
Renault
Saab
Suzuki
Toyota
VAG
Volvo
Gyújtógyertyákhoz – megfelelő méretek: 10, 12, 14, 18 mm M8
Injektorokhoz: M20, M22, M24
SkladomAkció
Megspórol: 26 %"
Szállítási idő: Raktáron
237.590 Ft
175.610 Ft